5 maja 2010

Od teraz Software Developers' Journal za darmo i w formacie pdf

Ten post został przeniesiony na mojego nowego bloga i można go znaleźć tutaj.

9 komentarzy:

 1. Jest tez darmowa gazetka o linux
  http://lpmagazine.org/pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie. Uważam, że to jest doskonała droga do szerokiego grona czytelników. Z pewnością biorąc pod uwagę cena czasopisma na pewno nie cieszyło się wielką popularnością wśród tak ważnej grupy odbiorców jaką są studenci, którzy wkrótce zasilą szeregi specjalistów branżowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory SDJ czytałem w uczelnianej czytelni, ale nie zaglądałem do niego zbyt sumiennie, bo takie przesiadywanie w czytelni niestety jest czasochłonne. Teraz będę mógł wreszcie w domu poczytać dobrą prasę branżową :) Jedyne co mnie martwi to fakt, że w związku z przejściem na wersje elektroniczną prawdopodobnie zaniechane zostanie umieszczanie video tutoriali. A szkoda, gdyż cykl o Java/JEE uważam za dobry i bardzo przydatny na początku kariery Web Developera :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :) mam nadzieję że poziom artykułów zostanie utrzymany na tym samym poziomie.
  Wcześniej miałem to szczęście że moja uczelnia kupowała nowe numery w formie elektronicznej i mogłem je czytać w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby kto chcial czysto Javowe czasopismo, to moze Wam sie spodoba JAVA exPress. Tez w pdf i tez darmowe. http://www.javaexpress.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. @Łukasz
  We wstępniaku aktualnego SDJ jest napisane:
  "Jednocześnie nie zapominamy o materiałach dodatkowych do artykułów. Wszelkie aplikacje, kody a także materiały video będą dostępne na naszej stronie www. Również za darmo."
  więc chyba z tymi video tutorialami nie będzie tak źle :)

  OdpowiedzUsuń
 7. @Grzegorz - oczywiście nam się podoba JavaExpress :)

  @Tomasz - dzięki, prawie nigdy nie czytam wstępniaków (a widać powinienem) :D

  OdpowiedzUsuń
 8. @Grzegorz
  Znamy, znamy i czytamy :)

  @Łukasz
  Nooo, wstępniaki są ważne, w niektórych gazetach dobry "rednacz" i mistrz ciętej riposty w jednej osobie często ratuje poziom całej gazety ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. @Tomasz - dobrze, okazuje skruchę i obiecuję się poprawić na przyszłość :D

  OdpowiedzUsuń